| popalexandra1234 a întrebat:

Imi puteti spune,va rog,niste documentare despre locuri de pe pamant cu peisaje frumoase,atractii turistice,gen un documentar despre Australia care sa ma faca sa vreau sa merg acolo,As vrea despre multe tari,de exemplu Peru si sa imi arate ce pot vedea in tara aceea:Macchu Picchu, etc.Cu linkuri va rog.Si as vrea despre multe tari de pe toate continentele,si vreau si despre statele din USA,de exemplu despre Nevada, Florida. multumesc si Hristos a inviat!

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Adevărat a Înviat!
Ai putea să urmăreşti documentare online aici: documentare. digitalarena (.ro).
Mie mi-a plăcut foarte mult 'Cities of the Underworld' (Oraşe subterane).

| popalexandra1234 explică (pentru musiiic):

Mersi.Doar ca am vazut ca sunt categorii natura, pamantenii... si am vazut un documentar despre Brazilia dar despre alte tari mai sunt?

| musiiic a răspuns (pentru popalexandra1234):

Nu ştiu dacă există documentare care să îţi prezinte pe durata lui o ţară întreagă. Ştiu documentare care îţi prezintă câte un alt oraş în fiecare episod, spre exemplu Locuri celebre. Îl găseşti tot pe site la 'Natură'.

| popalexandra1234 explică (pentru musiiic):

Ok.Mersi mult happy

| musiiic a răspuns (pentru popalexandra1234):

Nu ai pentru ce.