| simplegirl2 a întrebat:

Îmi recomanda cineva un serial fain de dragoste?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste si ura(serial turcesc)

| Clytia a răspuns:

Reign.

| Darky000 a răspuns:

13 reasons why, este ok, Dar este mai mult Drama, Nu stiu nu ma pot gandi la altceva., laughing

| simplegirl2 explică (pentru Darky000):

M-am uitat ..mersi

| OmObisnuit a răspuns:

Piper perry and 5 black bbc

| Alexandrionelu a răspuns (pentru OmObisnuit):

"Black BBC" este pleonasm. Oricum, bun serialul, cu enorm multa dragoste happy

| OmObisnuit a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Am incercat doar bbc dar nu mi-l gaseste. Pentru mine a mers doar black bbc

| PeeWee96 a răspuns:

Elite

| writer21 a răspuns:

Uita-te la tot serialul Skam. E superb. Eu m-am uitat la Skam din Belgia, dar sunt din multe tari. Povestea e aceeasi, cu protagonisti diferiti si poate mici schimbari. Nu l-am gasit subtitrat in romana si nu m-am uitat la tot, insa am gasit pe Youtube povestea pe scurt pentru primele 4 sezoane parca si daca nu ai probleme mari cu engleza (era subtitrat in engleza) te vei descurca:*

| StefanHi a răspuns:

The Elite ( Netflix)

| simplegirl2 explică (pentru StefanHi):

M-am uitat. aștept sez 2