| Elena2001BR a întrebat:

Îmi recomandați un site pe care mă pot uita la filme și care să nu mă redirectioneze de fiecare dată când apăs pe ecran sau să îmi apară reclame?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Subscriu la ceea ce a spus adry.
Daca folosesti browserul mozilla gasesti o multime de addonuri prin care sa numai fii redirectionata catre siteuri care contin virusi/malware.
Printre acestea se numara adblock cat si noscript, atentie in schimb iti va lua ceva timp sa inveti sa le folosesti mai ales noscript care este putin mai complex dar nimic de speriat.
Deci adonuri sunt cheia evolutie si un ajutor contra tot ce inseamna phising, malware, virusi in ziua de astazi.

| Adry05 a răspuns:

Ia-ti adblock.

| Elena2001BR explică (pentru Adry05):

Si daca vreau sa ma uit pe telefon la filme.ce folosesc?