| kittycat1999 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce parere aveti despre emisiunea "Next Top Model by Catalin Botezatu"? Dar sincer...si fara glume proaste, va rog. DAU FUNDA pentru cel mai argumentat raspuns. :-d

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Nu este o prostie, este o emisiune ca oricare alta de unde poti invata multe lucruri mai ales daca esti pasionat de MODELING.

Invetzi sa pozezi, sa defilezi pe o scena, si ce trebuie sa faci intr-o societate pentru a nu te face de ras.

Acum ca la altii nu le place emisiune este problema lor, sa nu se uite.tongue

Tie daca iti place, uita-te, nu te lasa influentata de altii. FA CE ITI SPUNE INIMA big grin

Societate este un lucru important si de acolo vezi si inveti multe, deoarece dupa cum bine stiu multi dintre noi, fetele de la next top model au avut multe discutii mai aprinse sa zicem asa, si nu prea au cazut bine la publik, asa-i? Deci daca te uiti iti dai seama ca "bataia" nu ii pentru o fata si te vezi chiar penibila.tongue
Poti invata multe despre domeniul /meseria MODELING... deci nu ezita sa te uiti tongue

Mie una imi place emisiune si ma uit.

bafta>:d

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Bine ati venir in Romania, la noi s-a inventat prostia!

cam asta e parerea mea...

| ilovemilka a răspuns:

Mie mi se pare ok, deci e o emisiune frumoasa dar ma enerveaza unele concurentestraight face. Si ma enerveaza ca le elimina pe alea mai bune care chiar au stofa de model si o lasa pe nu stiu care mahalagioaica! deci asta chiar ma suparastraight face
In rest emisiunea e super ok

| LikeACandyxD a răspuns (pentru ilovemilka):

Mahalagioaicele alea sunt pentru show big grin

| lotus21 a răspuns:

Ma uit destul de des... imi place decorurile fistici si nu-mi place nervi lui BOTE.si imi place de Aida!

Răspuns utilizator avertizat
| cristi32 a răspuns:

O prostie mare mie intr-adevar nu-mi place e o scarbosenie