| ijustwannarun a întrebat:

Imi spuneti si mie niste seriale faine :X... parca mai mult comedie-romance as vrea big grin mersi mult :*:*:* funditawinking

Răspuns Câştigător
| catelvesel a răspuns:

Two and a half men, seinfeld, friends

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck e cu doctori, Lost(asta mai mult e drama) si The vampire diarieslove struck scuze da nu stiu seriale romantice sau comedii

| ijustwannarun explică:

Didi* scuze dar nu vreau telenovele big grin...nu prea imi plac... si oricum ele sunt mai mult romance decat comedie big grin

| Thunder a răspuns:

Chuck

| Ciresikaaa a răspuns:

"Fara sani nu exista paradis, Donna Barbara, Paradisul Blestemat, In numele iubirii" etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mafia sunt alin unga
uuudfjhrft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampires diaries :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aparut acum o telenovela numita dragoste si onoare
si este pe acasa incepe la ora 8; 30 si este de luni-joi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90210, The Vampire Diaries, One Tree Hill, Pretty Little Liars, Neighbors from hell(desene. da imi plac), Skins ( nu te uita cand sunt parintii acasa), Desperate Housewives.

| Poinsettia a răspuns:

Friends.