| Maduta_Madix_1997 a întrebat:

Imi spuneti si mie un film de vazut? Drama sau comedie? :*

5 răspunsuri:
| printesa00 a răspuns:

Drama:The hobitt 1 si 2, Inside Llewyn Davis,Blancanieves,Domnisoara Christina, Captain Phillips, The Counselor, 360, La vie d'Adele,Prisoners,Dom Hemingway,Heli,Lee Daniels:The Butler,O vara foarte instabila,Only Good Forgives,Deja Vu,Matei:Copil Miner,The Sectret Life of Walter Mitty,Jimmy P.,Oldboy,The Fifth Estate,Blood Ties,Shantaram,Electric Slide,Carrie,Nu sunt faimos,dar sunt aroman,About Time,Faust,Silver Linings Playbook,Jab Tak Hai Jaan,Thanks for Sharing,Rush,Lupu,The Mortal Instruments:City Bones,Roxanne,Closed Circuit,Love Building,Runner Runner,Diana,Lincoln,The Artist,La limita de jos a cerului,Blue Jasmine,Amour, Les Miserables, Elysium, Paranoia, 2 Guns, The Grandmaster, Tanta agua.Comedie:Ride Along,Anchorman:The Legend Continues,Vampire Academy,A Madea Christmas, Bad Grandpa, The Best Man Holiday, Las Vegas, R.I.P 3D, Grudge Match, Delivery Match, The Family, Don Jon

| CostinAlex1990 a răspuns:

Fast and furious(1, 2,3, 4,5, 6)
ora de varf(1 sau 2)
coana mare
gown ups (1 sau 2)

| Maduta_Madix_1997 explică (pentru CostinAlex1990):

Mersi :*

| CostinAlex1990 a răspuns (pentru Maduta_Madix_1997):

Cu placere da nu strica o funda acololaughing

| zahariuc a răspuns:

Silver Linings Playbook,The Vow,Les Misérables, The Impossible, The Words, Despicable, The Big Wedding cam atat sper sa te ajute big grin