| àIèD a întrebat:

Imi spuneti un film frumos din oricare categorie in afara de groaza. Dau funda la cel mai bun.

5 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Iti spune cateva din fiecare categorie care mi'au placut si mie:
-Bride Wars,Norbit,Little Man,Charlie si fabrica de ciocolata(comedie)
-Skeleton Lake,Urmarire Pe Autostrada,Warrior(actiune)
-The Smurfs A Christmas Carol,Quest for Zhu,Ice Age: Un Craciun Epic,Ratatouille,Nemo(animatie)
-Clientul,Hugo,Casa de vis (mister)
-Spectaculos,James Si Piersica Uriasa,Sharpay's Fabulous Adventure
(muzical)
-Jane, Her Best Move, Daydream Nation (dragoste)
Vizionare placuta! Funda?

| ooLaviii a răspuns:

Buna! Cateva din filmele mele preferate (genul fantasy) sunt:
The Lord of the Rings (seria), The Green Mile (1999), Harry Potter (seria), Pirates of the Caribbean (seria), Big Fish (2003), Avatar (2009), Batman (seria), Interview with the Vampire (1994), Pan’s Labyrinth (2006), Charlie and the Chocolate Factory (2005), Beauty and The Beast (1991).Karate Kid (2010) Titanic(1997)
Vizionare placuta! kiss

| Bogdy11v a răspuns:

Stiletto sau American Pye(1, 2,3, 4,5,6,7cate or fi).
Aceste 2 filme au genuri total diferite.

| grymm a răspuns:

Cumerchi 3

| iColaDrunk a răspuns:

"Monte Carlo" cu Selena Gomez