| Doina_Muntean_1971 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste filme:animate,cu animale, comedie

am 12 ani jumatate

12 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Zootopia, The secret life of pets(astea mi s-au părut foarte amuzante), În căutarea lui Nemo, În căutarea lui Dory, Doamna și vagabondul(1 și 2), 101 dalmațieni(1 și 2), Cartea junglei, Pisicile aristocrate, Regele Leu(1 și 2), Bambi, Spirit: armăsarul vestului sălbatic, Motanul încălțat, Madagascar(1, 2 și 3)

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru anamariarot):

Wow mersi, unele le-am vazut, dar altele nu

| Madness345 a răspuns:

Incearca Cartea Junglei. Este foarte amuzant.

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru Madness345):

Am vazut toate 1, 2 si in viata reala

| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Salut, îți recomand 'fratele urs' sau in engleza 'the Brother bear'. Nu uita sa votezi

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru Bogdan_Ionut_1998_M6xE):

L-am vazut si 1 si 2, mi-au placut.dar cred ca o sa ma mai uit odata

| Pisicaeuropeana400 a răspuns:

Intra pe filme online.biz si vei gasi o gramada de filme de care vrei tu

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru Pisicaeuropeana400):

Acum am intrat sa vad si am gasit un film, mersi foarte mult

| SuntSerios1 a răspuns:

Ma bucur ca mai exista fete ca tine care se uita la desene si nu se duc la farmacie...
Ii poti ruga pe parinti tai sa iti ia de pe net desene si le pui pe dvd daca nu cauti dar gasesti cam greu incearca chowder,casa foster,scoobydoo, robotboy, barbie, powerranges, sau daca vrei amuzante vaca si puiul