| RAY a întrebat:

In ce personaj te regasesti din serialul friends?

Răspuns Câştigător
| Tssssssss a răspuns:

Faptul ca tinea tinea atat de mult la prietenii ei (stiu ca toti faceau asta) si ca niciodata nu a renuntat la visurile ei, chiar daca nu prea a avut sprijin (ma refer la mama ei); sau cand Pete voia sa ii ofere restaurantul ea nu a acceptat si a dovedit ca nu banii contau pentru ea, si nu a vrut sa profite de sentimentele lui. Pe mine nu m-a deranjat fixatia ei pentru curatenie, chiar daca uneori era putin enervanta; toti avem cate ceva care ne face mai mult sau mai putin enervanti. Ea a mai trebuit si sa renunte la Richard, pe care il iubea, pentru ca o familie insemna mult mai mult (desigur, numai asa a descoperit ca Chandler e perfect pentru ea, dar o astfel de decizie e cu siguranta enorm de grea in momentul in care o faci, pentru ca nu poti sti toate lucrurile minunate care te asteapta).

26 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Aladin

| chichappens a răspuns:

Tu în ce personaj te regăsești din serialul friends?

| RAY explică (pentru chichappens):

Chandler Bing

| RAY explică (pentru chichappens):

O tot caut pe monica dar nu apare

| chichappens a răspuns (pentru RAY):

happy Ce alte seriale mai urmărești?

| RAY explică (pentru chichappens):

Doar asta

| chichappens a răspuns (pentru RAY):

Oh, I see

| RAY explică (pentru chichappens):

De asta am devenit depedent, e primul de care sunt dependent

| Tssssssss a răspuns:

As spune Monica.

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Wow,perechea mea din Serial, ce ti-a placut la ea?

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Asa e, pana la urma ma ales pe mine

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar pe tine, oricat de mult te-ai asemana cu Chandler.

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Eram ironic

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

Right, sorry. Greseala mea happy Nu am avut niciodata interactiuni cu persoane care se aseamana cu Chandler, deci nu prea sunt obisnuita.

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Tu nu poti distinge sarcasmul fata de seriozitate?

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

Ba da, dar uneori in scris nu e acelasi lucru ca si cum ai fi fata in fata. Si eu folosesc sarcasmul, btw

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Te inteleg, te numesti Monica?

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

Nope

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Pacat,am reface perechea

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

De ce, tu te numesti Chandler? happy

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Tu faci misto? da asa ma numesc daca vrei sa ne jucam

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

Faptul ca tinea tinea atat de mult la prietenii ei (stiu ca toti faceau asta) si ca niciodata nu a renuntat la visurile ei, chiar daca nu prea a avut sprijin (ma refer la mama ei); sau cand Pete voia sa ii ofere restaurantul ea nu a acceptat si a dovedit ca nu banii contau pentru ea, si nu a vrut sa profite de sentimentele lui. Pe mine nu m-a deranjat fixatia ei pentru curatenie, chiar daca uneori era putin enervanta; toti avem cate ceva care ne face mai mult sau mai putin enervanti. Ea a mai trebuit si sa renunte la Richard, pe care il iubea, pentru ca o familie insemna mult mai mult (desigur, numai asa a descoperit ca Chandler e perfect pentru ea, dar o astfel de decizie e cu siguranta enorm de grea in momentul in care o faci, pentru ca nu poti sti toate lucrurile minunate care te asteapta).

| Tssssssss a răspuns:

Nu vreau neaparat, doar ma gandeam ca ar fi interesant. So, Chandler, am cam facut chat aici, nu?

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Da,mi-a placut conver cu tine

| Tssssssss a răspuns (pentru RAY):

It really was nice

| RAY explică (pentru Tssssssss):

Ok