| Fabianna02 a întrebat:

In "Cronicile Evermoor " sezonul 1 ultimul episod tatăl lui Otto a lăsat-o pe Tara sa își pună o dorința. Ce dorința crezi ca și-a pus?

3 răspunsuri:
| BlueMăslinăRed a răspuns:

O sa vezi in seara asta 12:30 că e continuare

| Jsnduvd a răspuns:

Eu cred ca dorinta ei a fost ca everinele sa nu fi existat! Dar intrebarea mea e de ce in sezonul 2 ea nu mai este? Unde a plecat? Inapoi la Londra? Ajutor! Stie cineva ce s-a intamplat de fapt?

| Fabianna02 explică (pentru Jsnduvd):

Actrița a renunțat la participarea acestui serial presupun
Și cei care crează serialul nu au fost destul de inspirați pentru a crea o poveste pentru dispariția ei ( trist )