| PuntIle a întrebat:

In emisiunea lu Razvan si Dani. E adevarat ca au sunete pe fundal de genul rasete si aplauze?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Da, sunt inregistrate, tu de exemplu ai putea sa razi in halul ala la fiecare gluma?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca sunt inregistrate

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Într-adevăr, sunt multe emisiuni de divertisment, care asigură râsete şi aplauze în studio, folosindu-se de înregistrări audio, pentru a capta atenția asupra unor scene, care vor să pară hilare.
Dar, de multe ori, se și exagerează cu aceste explozii de râs, fiindcă nu e secvența atât de comică, cum vor s-o înfățișeze ei.
Sunt și emisiuni TV cu public, însă numărul spectatorilor prezenți e foarte restrâns, în comparație cu râsetele care se aud pe fundal...
Pe Răzvan și Dani nu i-am prea urmărit (în ultimul timp), ei sunt mai șugubeți, de felul lor, iar în echipa actuală sunt acum, șase membri (Răzvan, Dani, Flavia, fata cu horoscopul, Vlăduț-băiatul care gătește și Cătălin Oprişan, cel care prezintă ştirile amuzante ale zilei). Cam atât.
Deci, dacă e cazul râd ei de ei... ))

| Krixxus a răspuns:

In america sunt destul de populare, e posibil sa le foloseasca si ei

| nirocino a răspuns:

Nu sunt inregistrate acele sunete, rade femeia de servici si cameramanul, online, primesc spor de ha, ha, haz!happy