| TweettyTimeKiss a întrebat:

In iffet, serialul de pe kanalD, exista sezonul 1 si sezonul 2?
Repede! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Nu există un alt sezon care va începe la Kanal D! Serialul are 2 sezoane cuprinse în cele 40 de episoade! Nu mai începe nimic, deci, se termină în octombrie și Iffet va alterna cu Suleyman luni, iar cel din urmă marțea până se va termina! happy

3 răspunsuri:
| thebest_5336 a răspuns:

Da,sezonul 2 incepe la toamna. Funda?

| MirunaBera96 a răspuns:

O sa fie si sezonul 2 cu siguranta!

| T._FitZee_Anne_1993 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa existe un al 2 sezon pentru ca ultimul episod a fost tragic rau