| CaR a întrebat:

In naruto shippuden oare care este mai puternic naruto sau sasuke?
Sasuke e puternic deoarece are sharingan.
Vreau raspuns dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Nu sunt sigur dar parca au puterile egale
Si la sfarsit mor amandoi parca big grin

5 răspunsuri:
| AllyLove a răspuns:

La inceput sasuke era mai puternic decat naruto dar imediat ce naruto va obtine controlul lui kuubi atunci el va fi de neoprit si apropo nu cred ca vor muri deoarece seria inca nu s-a terminat.

| Alice1122 a răspuns:

Eu as zice naruto dar mai stii

| gigicu01 a răspuns:

Parazitu inca nu s-a terminat seria naruto.dar dupa parerea mea amandoi sunt puternici.sasuke are sharingan iar naruto il are pe noua cozi.

| Tarabostes a răspuns:

Pai...naruto este personajul principal, deci...normal ca el este

| Apoel_Andrey_1996 a răspuns:

Si eu zic ca Naruto!