| Mikku a întrebat:

In Naruto Shippuden, Sakura si Naruto se saruta?

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Nu.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da,fac si sex, 69, capra, toate pozitiile.

| Mikku explică (pentru unknownn):

De fapt, daca erai destept (ceea ce nu se va intampla pana in NICIODATA) ai fi vazut ca deja am un raspuns castigator, deci nu te mai irosi( pentru nimic oricum ) sa-ti scrii raspunsul tau ( de rahatttt )! Oricum nu conteaza...

| unknownn a răspuns (pentru Mikku):

Domnule Einstein, nu ma intereseaza ca aveti un raspuns castigator, nu dau raspunsuri ca sa fie castigatoare, ofer raspunsuri pentru a va demonstra ce intrebari tampite puneti.

| Ovidyu54 a răspuns (pentru unknownn):

rolling on the floor

| Mikku explică (pentru unknownn):

Pai si te-ai gandit ca noua nu ne pasa ce parere ai tu despre intrebarile noastre? Du-te, nene, in alta tara sa te suporte aia!

| unknownn a răspuns (pentru Mikku):

Pai daca nu iti atrag eu atentia atunci cine o s-o faca? Cum altfel o sa realizezi tu ca intrebarea ta e una tampita? Cum sa intrebi:"In ce episod din Naruto, Sakura si Naruto se saruta?"
Pai asa pot sa vin si eu cu o intrebare:"In ce episod din filmul asta porno: link film porno, i-o da pe la spate si ii pune mana pe tate?"
Ti se pare normal?

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Pana acum, nu.

| ThePathWalker a răspuns:

Pana acum la ultimul episod adica 589 NU