| Claudia_6194 a întrebat:

In partea a doua din filmul "Tres metros sobre el cielo" nu sunt aceeasi actori nu? ca am cautat filmul dar mi se pare mai diferit...
daca l-ati vazut spuneti-mi
funda:X

Răspuns Câştigător
| Percy a răspuns:

Am vazut trailerul.se numeste Tres metros sobre cielo-Tengo ganas de ti si mi se pare ca sunt tot aceeasi cu cateva schimbari, ceva tipa cu H.filmul cred ca apare undeva prin iunie in Spania. funda?big grin

1 răspuns:
| laimka9 a răspuns:

Filmul 2, adica continuarea se numeste Tengo ganas de ti, premiera in lume va avea loc pe de 22 iunie.Actorii sunt aceeasi numai ca putin schimbati caci doar au trecut 2 ani, pentru mai multe informatii acceseaza http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/603616/