| mefree2fly a întrebat:

In pretty little liars. care e treaba cu jenna?

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai, cand Allison a spus ca l-a vazut pe Toby la fereastra spionandu-le pe "mincinoase", ele decid sa se razbune asa ca iau o petarda si vor sa o arunce in garajul familiei lui Jenna ca sa-l sperie pe Toby.Doar ca, cand Allison(asta o sa iti strice cheful daca nu te-ai uitat la tot serialul sau daca nu ai citit cartile) ii vede pe Toby si Jenna "facand-o" ea se sperie si arunca repede petarda care scapa de sub control si face ca garajul sa ia foc, lasand-o oarba pe Jenna.mai departe aflam ca Jenna il santaja pe Toby sa o "faca" spunandu-i ca ia-r fi foarte usor sa-l convinga pe tatal lui si pe mama ei ca el o viola(ei erau frati vitregi)...mai incolo aflam ca Jenna il platea pe Caleb sa o spioneze pe Hanna si ca Jenna se intalne cu Garret, un asa zis "prieten" al fetelor care era acum politist...de abia astept episodul 3 din sezonul 2

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Jenna a orbit din vina lui Allison.Fiindca Alli a murit ea se razbuna cum poate pe restul fetelor. Nu vrea ca Toby sa se apropie de Emily sau de ele ca grup fiindca au avut relatie (sau culcat impreuna cred) si e geloasa. Dar cu siguranta nu e ea A. O sa vezi.winking

| mefree2fly explică:

@ july eu n-am ajuns asa de departe, sunt doar la sezonul 1 episodul 9 ( acum l-am vazut ) si nu vreau sa ma uit la mai mult de un episod pe zi, ca dupa aia trebuie sa astept sa bage episoade...hee hee dar m-am convins acum care era treaba cu jenna happy

| KiddoC a răspuns:

Jenna e sora lui Tobby. În noaptea în care Allison şi celelalte fete s-au răzbunat pe el, pentru că le "spionase", ea se întâmpla să fie exact în locul unde aruncaseră petarda. Astfel ea a rămas oarbă, iar cele patru o suspectează că ar fi autoarea mesajelor de la " A".