| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

In seria Boruto va apărea Kawaki si se va bătea cu Boruto la ce episod va fi? Acel Kawaki i-a spus lui Boruto ca deja l-a eliminat pe Naruto cel de al șaselea Hokage cum adică? Si cu ochiul lui Boruto ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Tot ce ai vazut in anime am vazut si noi. Manga merge cam in acelasi pas, asa ca nu putem noi sti mai mult ca producatorii.

| dororo a răspuns:

Episodul nu a aparut inca lol daca ai citit manga si s-a intamplat asta e alta poveste dar in animeu nu sa pomenit nimic de kawaki