| Jorah a întrebat:

In serialul "Dexter" de ce cand el ucide inconjoara tot in folie de plastic?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Pentru a se asigura că nu lasă nici o dovadă/indiciu care l-ar putea lega de crima respectivă. Folia de plastic îl ajută să scape mai ușor de sânge, amprente, fire de păr, fibre din haine etc. În acest fel nu lasă nimic în urmă din ceea ce ar putea fi folosit împotriva lui de către poliție.
Numai bine!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lioksk a răspuns:

Pentru a nu lasa urme de sange, indicii...etc.
Poarta si manusi chirurgicale... dupa cum ai observat big grin
si da.e super serialul love struck