| Lipsa47 a întrebat:

In seriarul The Walking Dead de la ce a pornit dezastrul, sunt in "pas" cu episoadele dar tot nu s-a spus?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu s a spus de la ce a pornit totul, probabil va spune la finalul serialului

| M25M a răspuns:

Este un virus care ii afecteaza pe toti oamenii, chiar daca acestia mor de moarte naturala tot se transforma. A fost o explicatie in primul sezon de la acel om de stiinta.

| FallingLeaves a răspuns:

Pai nu se stie. Stim doar ca e un fel de virus in noi toti. Parca la inceputul sezonului doi personajul principal ii spune sotiei ca a aflat de la tipul (omul de stiinta) din sezonul unu la sfarsit ca nu exista scapare pentru niciun om. tongue