| anonim_4396 a întrebat:

In sezonul 4 la Gossip Girl se mai intampla ceva cu Chuck si Blair? Pentru ca dupa episodul 10 din secvente eu il tot vad pe Chuck, cu o negresa! Si nu stiu daca se va mai intampla vreo ceva cu ei.si mie chiar imi place de ei, se potrivesc tongue.eu iau serialul d pe net pentru cei care nu stiti! Si cine mai vrea sa-mi spuna detalii de serial, nare decat big grin!

Răspuns Câştigător
| Afinutza a răspuns:

Hello

http://en.wikipedia.org/wiki/Gossip_Girl_%28season_4%29
cred ca zice pe site-u asta numa ca trebuie sa ii dai traducere:D:)

hey si mie imi place de ei:x