| dragosdark555 a întrebat:

In ultimul epsiod Pariu cu Viata ce s-a intamplat(ce credeti voi ca s-a intamplat)dupa ce a explodat bomba? Mor de curiozitate.Raspunsul cel mai realist va primi fundita.

Răspuns Câştigător
| GeorgiiGrz a răspuns:

Atunci cand Dragoslav era sa il impuste pe George, el a pus o alta bomba in padure. In momentul exploziei, bomba din padure a explodat, iar asa Dragoslav a crezut ca cei din Lala Band au murit. Sa luam acum problema logic, daca bomba de pe Anca chiar ar fi explodat, toti ar fi murit, deoarece erau la 1 m de ea; stim ca nu au murit deoarece i-am vazut in promo-ul pentru episodul urmator. Pe Anca si pe Vlad nu i-au aratat pentru ca noi sa ne punem intrebarea daca ei mai traiesc sau nu. happy

Acum vreo 2 saptamani, am citit in BRAVO ca Anca va avea probleme serioase de sanatate. Poate aceasta trauma i le va cauza.

8 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Sincer, chiar dacă este realist sau nu, o să zic părerea mea :
Cred că Anca și Vlad au "explodat„ în aer și au ajuns în apă. După punctul meu de vedere cred că trăiesc. Baftăwinking

| dididedediu a răspuns:

George a pusbomba mai incolo pentru ca lea schimbat..si numaratoarea inversa era pe bomba lui anca care era dezamorsata.ei nu au murit..pentru ca daca mureau anca si Vlad toti din lala band erau morti sau aveau rani..si omul ala a spus ca toata bucata aia de pamant o sa explodeze..deci ceilalti nau avut nimic..cred ca bomba a fost pusa mai incolo.si uitate si pe youtube la momentul exploziei sa vezi ca bomba este pusa mai incolo.si ei cade jos.eu cred ca anca si Vlad nu au murit.cel putin astea sunt zvonurilewinkingFUNDA?

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

George a pus bomba in fata lui Anca ca sa creada Dragoslav ca au murit ...Anca si Vlad s-au aruncat repede si nimeni nu a murit

| Mademoiselle18 a răspuns:

Nu cred ca Anca si Vlad au murit.In cel mai rau caz au niste rani mai grave. Oricum totul o sa se rezolve inainte de aparitia urmatoarei "tragedii" happy

| DarkShadow26 a răspuns:

Poi, eu cred că George nu e chiar aşa sadic. Cel mai probabil bomba pusă pe Anca era una falsă, iar ca adevărata a fost pusă mai aproape de Dragoslav ca el să creadă că a explodat Anca şi Vlad. Dar nimeni nu a murit, că altfel nu erau morţi doar Vlad şi Anca! Erau morţi toţi! În plus, sunt personaje principale. Deşi, în episodul viitor cei din trupă purtau doliu thinking

| dragosdark555 explică:

Am citit raspunsurile tuturor si nu ma pot decide cui sa-i dau funda.Dar am decis dintre care raspunsuri sa aleg:dididedediu; SweetCupcake26; GeorgiiGrz.Maine o sa dau fundita unuia dintre cei care i-am zis.

| Damian_Ana_1998 a răspuns:

Mi se pare banal, cu aia, care erau langa Vlad si anca sa nu moara daca erau la 1 m de ei oh go on. N-au murit, e o tampenie, erau personaje de pe locul 2 ca personaje principale. laughing

| Ficiuc_Sebastian_1990 a răspuns:

Frate nimeni nu moare
sunt personaje principale si cred ca au doliu deoarece moare dragoslav