| Aniquel a întrebat:

In urma cu cativa ani, 5-6 sau chiar mai mult am vazut un film, nu-mi pot reaminti cum se numea. Imi amintesc ca era o fata care a facut un transplant de ochi, sau ceva de genul. Si avea vedenii, sau ma rog, vedea cum a murit fata de la care avea ochii. As vrea sa-l vad iar. Credeti ca stiti despre ce vilm este vorba? Funda.

Răspuns Câştigător
| deeablonda23 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre filmul "Fereastra spre infern". Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Aniquel explică (pentru deeablonda23):

Asta e! Multumesc mult ^-^

4 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

The eye 2008.

| Aniquel explică (pentru bogz):

Mersi, dar nu era asta. happy

| 13kill13 a răspuns:

Jian Gui(2002) sau Naina(2005)?