| Alina291 a întrebat:

In urma cu ceva timp am vazut un film de groaza si as vrea sa-l revad acum doar ca nu imi amintesc cum se numeste si sper sa ma puteti ajuta. Ca un rezumat, flimul era despre o fata care, in urma unui accident, avea o fobie de masina..in incercarea de a o ajuta sa depaseasca aceasta frica, psihologul la care mergea a convins-o sa faca o excursie cu masina. La venirea noptii insa, aceasta a lovit o femeie, care aparent nu fusese ranita. Au hotarat sa o ia in masina si dupa au facut accident, iar psiholoaga a murit, iar femeia lovita a disparut. Si de aici incepe actiunea, fata blocata in masina incearca sa scape si constientizeaza ca este urmarita de acea femeie(un fel de aratare) care incearca sa o ucida. Cam asta ar fi, daca aveti idee cum se numeste filmul..nu ezitati. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Cred ca se numeste '' Penny Dreadful ''.
Uite trailer'ul ->> http://www.youtube.com/watch?v=HTa32-hUFBI

| Alina291 explică (pentru N0xEterniS):

Asta e..mersi de ajutor