| Andreeaioan115 a întrebat:

Intreb inca odata, actorul Penn Badgley e urat sau dragut?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt baieti mai frumosi in Romania ca ala, tipul nu e frumos e cam de nota 7

| Violleta2022 a răspuns:

Este dragut, dar este micut de inaltime, are doar 1.75m

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Micut? Pai si eu am tot 1, 75, asta inseamna ca si eu sunt micut? Mie mi se pare ca sunt destul de inalt, avand in vedere, ca, cunosc persoane si mai scunde decat mine.
Raspuns la intrebare :
Daca tie iti place, inseamna ca e dragut (pentru tine), daca nu iti place, inseamna ca nu e dragut (pentru tine). Eu nu stiu cine e, ca nu am auzit de el niciodata, deci nu stiu cum arata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mayhem666):

De fapt, chiar esti micut la 1.75!
Inaltimea medie a unui barbat este 1.80m
Ti-ai imaginat cum ai arata pe langa unul care are 1.90m de exemplu? Ala ce este, gigant?
E ca femeie am 1.70m, iar dupa logica ta ar trebui sa fiu foarte inalta, tinand cont ca sunt milioane de femei care au intre 1.50 si 1.60m nu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mie mi se pare ca sunt destul de inalt, avand in vedere ca sunt si destul de slab, adica la 175 cm am doar 60 de kg, si vreau sa mai slabesc vreo 5 kg, daca am inaltimea asta si sunt si slab, poate o sa par ca sunt ceva mai inalt.
Stiu, nu trebuie sa imi spui, am si eu o logica de te doare capul laughing
Dar nu asta e motivul pentru care vreau sa mai slabesc.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Man nu o baga in seama acum cateva zile o facea superficiala pe o fatuca ca cica de ce i plac la aia baieti frumosi ca acum sa recunoasca si ea ca conteaza aspectul fizic, cata ipocrizie poate exista in uni, tu ai o inaltime ok potrivita

| faramatania a răspuns:

Este oarecum drăguț, dacă îți place ție în Gossip Girl, te înțeleg, dar să-l vezi și ce haios poate fi în Cymbeline (2014),iar dacă-ți place cu adevărat, îl vezi și în acest film.
P.S.Nu trebuie să te influențeze nota lui Cymbeline de pe IMDb, filmul merită văzut si este în regia lui Michael Almereyda ca și Hamlet (2000),exact același gen de film.

| Doub a răspuns:

Tu nu ai părere sau ce?

| Andreeaioan115 explică (pentru Doub):

Am insa, lumea il critica ca e urat si ma deranjeaza aceste pareri...

| Doub a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Fiecare are dreptul la părere, şi e normal ca altora să nu le placă
deci, e ok

| maximoionut a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Pai si tu asculti ce spune lumea atat timp cat in opinia ta este un actor bun de ce simti nevoia sa te justifici

| Andreeaioan115 explică (pentru Doub):

Dar chiar nimanui? pur si simplu nu imi vine sa cred asta

| Doub a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Mie îmi place sad

| August99 a răspuns:

E dragut.

| Felissa13Eden a răspuns:

Are trasaturi foarte frumoase si daaamn arata bine la 30 de ani, serios.anu e prea inalt, dar fetele is scunde in general.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduCadar a răspuns:

E un baiat chipes.