| LionelJosh a întrebat:

Intrebare din Naruto Shippuden: Dupa parerea voastra cine ar fi fost un Hokage mai bun? Tsunade sau Danzo? argumentati
Si care credeti ca a fost cel mai puternic Hokage?
cel mai bun raspuns primeste funda ceilalti voturi succes

Răspuns Câştigător
| nighthope a răspuns:

Tsunade e buna ca hokage, danzo s-a proclamat hokage ca avea ceva interese. oricum, momentan e kakashi, dar condusul nu e de el laughing sa speram ca se trezeste tsunade happy

2 răspunsuri:
| EllaEllii a răspuns:

1)Tsunade cu siguranta ca e mai buna decat Danzo, parerea mea.Ea nu vroia sa faca rau satului.
2)Eu cred ca al IV -lea deoarece la invins pe "Noua Cozi"

| Larrissa21 a răspuns:

Cu siguranta Tsunade.desi Danzo a vrut sa apere Konoha cred ca a urmat calea gresita. Cel mai puternic :Minato, al patrulea happy