| OXxana a întrebat:

Intrebare pentru fanii naruto. S-a terminat manga naruto shippuden?
Si am auzit ca in primavara ar incepe un nou serial cu Boruto este adevarat?
Si credeti ca mai sunt multe episoade din Shippuden?

Răspuns Câştigător
| oFrunza a răspuns:

Manga la Naruto Shippuden s-a terminat demult happy.
Serialul o sa continue cum ai spus si tu cu Boruto la fel si o serie de manga noua.

Ma bucur ca iti place Naruto si eu abia astept continuareahappy

Ce este acum prin serial sunt fillere parca si nici nu le mai urmaresc iar din cauza asta am citit toata manga.

1 răspuns:
| Atla a răspuns:

Da, intr-adevar serialul naruto manga s-a terminat dar boruto a aparut de mult.