| Cristinavr a întrebat:

Intrebare pentru fanii SD [Scooby Doo] : cand incepe sezonul 2 din Scooby Doo Mystery Incorated? Am vazut ultimu' ep din sezonu' 1, ep 26 si vreau sa vad mai departee :[ Please help me!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 2 nu o sa apara prea curand in Romania, na aparut inca nici in america.

1 răspuns:
| shhhs a răspuns:

Au aparut deja ogramada de episoade din sezonul 2 dar din pacate nu sunt inca dublate in romana...
Nu se stie cand vor aparea dublate.
Pana atunci te poti uita la episoadele in engleza, uite aici lista http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Scooby-Doo! _Mystery_Incorporated_episodes ->da mai jos si gasesti acolo de la sezonul 2.