| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete (intre 17-27 de ani).
Spuneti-mi un personaj (sau cate vreti) dintr-un serial sau film care v-a placut foarte mult si de ce.
Aici ma refer strict la personaj nu la actor (in sensul in care personajul are comportament diferit de cum e actorul din viata reala).
Puteti da exemplu de: comportament (cum se comporta cu familia, cu femeile din jurul lui, cu prietenii, cu oamenii cu care are de aface, etc), stil vestimentar, aspect fizic (slabut, grasut, bine facut, inalt, par lung, par scurt, exact ceea ce va atrage la el ca si aspect), gandire (si aici puteti da si citate daca e cazul), felul in care vorbeste etc.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Etete, SCARTz... evident
Thor