| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru iubitorii de anime. A vazut careva YuYu Hakusho? eu il mai urmaream cand eram mic pe animax. Ma uitam din plctiseala si am vazut foarte putine episoade. Atunci nu imi placea dar acum poate imi va schimba parerea. Voua ce parere va facut?

Răspuns Câştigător
| Chesssss a răspuns:

Iti recomand sa il vezi pe tot mie mi-a placut chiar daca stiam o parte din episoade de la televizor devine mai interesant de cand incepe cu acel turneu.

3 răspunsuri:
| Ionutszu a răspuns:

Nu merita sa te apuci de el. Povestea e ok dar grafica e foarte veche. nu iti va placea. Eu am incercat sa il revad si am renuntat imediat.

| anonim_4396 explică (pentru Ionutszu):

Sincer, imi plac animeurile vechi si grafica mi se pare mai buna, astea noi is prea computerizate

| PumpkinDoll a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-l recomand 100% si in caz ca nu ai vazut HxH, uita-te si la asta dupa ce vezi YuYuHakusho, au acelasi creator si is super amandoua