| Bărăscu_Raluca_1996 a întrebat:

Își merită Netflix banii?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merita daca rezonezi cu continutul oferit de ei.

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde, merita pentru ceva timp cred eu. Ai o luna gratuita, fa-ti cont, vezi si tu ce e pe acolo ca nu sunt chiar asa multe filme. Eu am terminat mai tot ce aveam de vazut in perioada gratuita.

| DefneAras a răspuns:

Sincer da. Are cele mai frumoase filme și seriale și de toate genurile posibile ( romantice, comedii, acțiune, horror, ficțiune...) dar dacă nu vrei sa dai bani poti găsi pe GOOGLE toate filmele și serialele de pe Netflix subtitrate

| SimonaD718 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilema... dar nici nu as vrea sa platesc doar de una singura