| curious01 a întrebat:

Joia trecuta a fost probabil ultimul episod din sezonul 4 Blacklist, si nu e indicata nicaieri data viitoare cand va mai aparea un nou sezon sau episod, stie cineva ceva? sau daca va fi sezonul 5?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Unii spun ca sezonul 5 va fi produs sigur si se va filma in 2017. Nu se stie data lansarii oficiale, dar aceleasi surse apreciaza ca, avand in vedere ca mai toate sezoanele au avut lansarea in prima saptamana din septembrie, cam tot in acea luna ar fi posibil sa aiba loc premiera sezonului 5.

| Rimidalvv a răspuns:

Din pacate nu s-a anuntat daca va fi sezonul 5, poti sa mai intri din cand in cand pe siteul acesta sa verifici : http://www.imdb.com/title/tt2741602/episodes?year=2017&ref_=tt_eps_yr_2017

| curious01 explică (pentru Rimidalvv):

Eu intram pe nbc, site-ul oficial unde era difuzat in premiera serialul, dar acum nu scrie nimic... oare ii gata acest sezon?

| Rimidalvv a răspuns (pentru curious01):

Acest sezon da, este gata, si inca nu s-a anuntat daca se mai continua showul... funda? big grin