| daniel474747 a întrebat:

La cat timp apar episoade din Boruto?, si cate sunt pana acum?

Răspuns Câştigător
| SamuraiOkami a răspuns:

Momentan sunt 39 episoade. Apare cate 1 episod pe saptamana (joi). Daca vrei sa il vizionezi iti recomand http://animekage.me/ak/anime/boruto-naruto-next-generations
Mult succes!
Fundita? :)

2 răspunsuri:
| Miclea_Alex_1998 a răspuns:

39 de ep si apar in fiecare miercuri la ora 14:00

| Cocianga_Maia_1980 a răspuns:

La momentul actual sunt 62 de episoade.Si apare in fiecare joi.
Si eu zic sa te uiti la Boruto The movie, iti da continuarea actiiunii din episodul 62.Eu m-am uitat si a fost WOW!
Daca vrei te poti uita (daca nu ai facut-o)La toate filmele Naruto, eu m-am uitat pana acum la The last(filmul 7)si chiar mi-a placut la nebunie!
Succes la vizionat!