| asdfadsdsfsdfsdffdf a întrebat:

La ce film ati plans? big grin sau mai multe...

11 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Koizora.

| mona a răspuns:

La mai multe dar unul singur mi a furat multe lacrimi...,, prietenii mei elefantii,,

| M25M a răspuns:

My Sister's Keeper
End of Watch
The Impossible
Hachiko : A dog story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remember Me
Hachiki: A Dog Story.

| Decrepit a răspuns:

N-am plans niciodata la filme, dar trebuie sa recunosc ca ultima scena din Lord of the Rings : Return of the King mi-a dat o stare ciudata, iar American History X mi-a lasat un nod gat foarte puternic, incepand de pe la jumatate, adica vreo ora.

| nimicitorul a răspuns:

Patimile lui Hristos
Lantul amintirilor sa vezi ca frumos e si cat o sa plangi o poveste tragica sadsadsad

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Citeste si plangi. E super filmul, si are si varianta in romana.

| JustMeDiana a răspuns:

-25 de grade.
Titanic. laughing
The Impossible ( la asta nu am plans, ERA sa plang..adica mi s-a facut mila de oameni.

| Ellutsaaaa a răspuns:

Titanic

| MaraVinti a răspuns:

Hachiko! Iti zic eu, o sa iti placa mult si o sa plangi! :X:X:Xwinking

| MaraVint a răspuns:

Hachiko! O sa plangi mult:X:X