| William1000 a întrebat:

La ce oră și în ce zi este emisiunea „Ce vor plantele"?

6 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Stii cumva pe ce post? Ca sa te ajutam.

| William1000 explică (pentru Yuoia):

Știu că este ori pe Agro TV, ori pe Look.

| Yuoia a răspuns (pentru William1000):

Ce gasesc eu:
A fost pe Look tv prin 2016. Apoi pe Agro tv in 2017 si 2018. Acum... nu mai vad pe nicaieri.
Dar au o pagina pe Facebook: https://www.facebook.com/Ce-vor-plantele-130965680687623/ si poti sa-i intrebi acolo. Este activa, avand postari din noiembrie.

| andiceasu95 a răspuns (pentru William1000):

La ora 17:00 pe Agro tv in fiecare joi

| Yuoia a răspuns (pentru andiceasu95):

Hahaha, ai citit pagina de Facebook, ceea ce eu nu am facut. Felicitari!

| andiceasu95 a răspuns (pentru Yuoia):

Am cautat doar pe chrome cand se difuzeaza si am gasit pagina lor de Facebook laughing