| CosminGabriel1990 a întrebat:

La Dexter's Laboratoty,este un episod in care Dexter isi aminteste cum era cand era mic, cand sora lui l-a chinuit la inceput...cand canta Dee Dee:Spune-mi draga frate, ce ai tu aici... imi poate arata cineva episodul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google "laboratorul lui dexter labretto" si dai pe link-ul de la vplay happy

2 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Scrie pe vplayro si vei gasi tot ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/tag/toate-episoadele-laboratorul-lui-dexter/ aici le poti vedea pe toate.