| CarinaElena a întrebat:

La multi aniiii! Ce parere aveti despre filmul "Wrong Turn"?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Super tare filmul, m-am uitat de de peste 3 ori la fiecare parte, in afara de 5 si 6 care mi s-au parut cam slabute. Un film asemanator este The hills have eyes. Cred ca o sa iti placa ( in caz ca nu l-ai vazut ) Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

A si cea mai tare parte din Wrong turn mi s-a parut a 2 -a. big grin

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E un horror care merita urmarit. S-a spus deja, sunt mai multe filme pe acest subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la Wrong Turn 1, dar dupa 15 minute l-am oprit ca imi fu frica laughing

| vioricavio a răspuns:

Wrong turn sunt 4 serii daca nu ma insel. E cel mai adevarat film.Filmele de groaza sunt pistol cu apa pe langa acesta happy

| Hng123 a răspuns:

Nu-i cine stie ce. fara suspans iar efectele speciale sunt slabute. daca vrei ceva sa te sperie n-ai nimerit filmul.

| ElenaNis a răspuns:

Dragu'
Incearca se te uiti la The vampire Diaries ♥♥♥♥
E super misto serialul