| BloodyHuman a întrebat:

La Romanii au Talent cine au fost alesi pentru finala in Semifinala 1? Dar in semifinala 2? Funda!

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

A recapitulam! Finalisti (semifinala 1)sunt:
1. EXTREME BROTHERS
2. Loredana şi Cristian Fieraru
3.Asset Crew.
http://www.eromaniiautalent.ro/castigatori-semifinala-1/

Iar in semifinala 2: Razvan Krem Alexe, Vasilica si Gigel Frone.

3 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Semifinala 1 : ASET crew, familia Fieraru si x-treme brothers
Semifinala 2 : Gigel Frone, Razvan Alexa 'Krem' si tipul acela cu vioara (am uitat cum il cheama big grin)

| EternalFire a răspuns:

Semifinala unu : aset crew, familia fieraru extrem brothers semifinala doi : gigel frone razvan alexa si viorel

| denylov3 a răspuns:

x-treme brothers, AseT crew si familia Fieraru (semifinala 1)
Razvan Alexa 'Krem', Gigel Frone si Vasilica (tipul cu instrumentul ) laughing (semifinala 2). fundita?batting eyelashes