| Syimona a întrebat:

La serialul: The vampire diaries Elena ramane cu Damon sau cu Stefan?
Iar cu Stefan ce se va intampla daca va pleca cu Klaus?

1 răspuns:
| LauraMarshall a răspuns:

Am inteles ca in carte Elena va ramane cu Stefan dar producatorii au concediat`o pe scenarista si ca vor ceva schimbat...deci este posibil ca Elena sa ramana cu Damon iar Stefan cu Katherine.Stefan cu siguranta va scapa de Klaus cu ajutorul lui Damon si al Elenei pentru ca ei intre timp o sa locuiasca impreuna si o sa puna la cale un plan de al scapa pe Stefan de KLaus...acum sa vedem ce o sa se intample:*