| wotaim2013xenonmafiat a întrebat:

La serialul The Walking Dead, pana la sez 7 ep 16 sunt episoadele subtritate? Daca stie cineva continuarea, sa lase un link mai jos, pls, Funda!

3 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Ce continuare? Doar atatea episoade au aparut. Un episod apare o data pe saptamana, asteapta si tu.

| wotaim2013xenonmafiat explică (pentru Ch0co):

Aham, deci mai apar episoade, ca la ultimul episod a ramas sa se intoarca NEGAN in Alexandria!

| Ch0co a răspuns (pentru wotaim2013xenonmafiat):

Da. Si daca nu apar episoade inseamna ca sezonul e incheiat, dar nu si serialul.