| AndreeaZah a întrebat:

La un episodul 4 din Infiniti Stratos :Spune ïmi vei manca in fiecare zi carenea mea dulce si sarata de porc.

TOT NU M-AM PRINS!
CE INSEAMNA!

dau funda

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Cred ca este o greseala de traducere. Normal ar trebui sa fie carne de porc dulce acrisor.
Deoarece Rin este de nationalitate chineza, iar tatal ei avea un restaurant traditiona chinezesc si avea in meniu acel preparat. Iar Ichika venea mereu sa manance la restaurant acel preparat, dar Rin credea ca vine si pentru ea. laughing