| Frontal a întrebat:

Legat de categoria emisiunea "The Voice", era un tip in strainatate care canta foarte bine o melodie, si il arata mereu la reclame la TV. Barbatul e alb, tatuat, purta o palarie, daca imi amintesc bine avea niste ochelari. Nu imi amintesc ce melodie canta dar vocea nu era prea groasa. Nationalitatea - olandeza (dar nu sunt sigur). Imi spuneti va rog cum il cheama sau trimiteti-mi un link de pe YouTube in care sa cante acea melodie big grin. Scuzati categoria. Promit ca dau funda primului raspuns utilwinking.

Răspuns Câştigător
| Lio a răspuns:

Numele lui este Ben Saunders, iar melodia interpretata de el este :Kings Of Leon-Use Somebody