| Anonimaaaxgar a întrebat:

LIstă cu filme horror dacă se poate cu fete care circula cu autostopul și sunt răpite?

10 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Caracal 2019

| brokxy a răspuns (pentru Sly):

MOOOOOOOR laughing laughing Da ar fi un film tare

| Sly a răspuns:

Din 20 septembrie 2019 la Cinema: RAMBO - LAST BLOOD
Un singur om impotriva traficantilor de carne vie din Mexic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uita te la stiri 20 min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracal Horror Movie. Sau serial mai bine zis, că toată vara a ținut și nu se mai termină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ăsta e invers.Ea e răpită de autostopist.
https://www.imdb.com/title/tt3212904/?ref_=ttls_li_i

| brokxy a răspuns:

Ce minte bolnava ai rolling on the floor rolling on the floor

| acerr a răspuns:

Monster cu charlize theron

Răspuns utilizator avertizat
| beck2804 a răspuns:

O zi cu Gheorghe Dinca in Caracal. Daca esti fan înrăit al acestui film care mai mult duce spre serial, te invitam in micul orasel Caracal sa admiri platoul de filmare de pe strada craiovei nr 169, casa protagonistului Gheorghe Dinca.