| Denisa_Andreea_2000_5vUe a întrebat:

M-am uitat de foarte mult timp la un film: erau doua surori,iar una dintre ele a avut un accident cand se juca tenis i-a intrat in cap un bat din acela de prins parul, sincer de aici nu prea imi aduc aminte continuarea. Sper sa ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce n-ai spus că a fost film francez? Ar fi fost mai ușor de găsit...

Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec (2010)
http://imgur.com/a/RKqCW

1 răspuns:
| Bellutza02 a răspuns:

Știu filmul, l-am văzut de vreo două ori, dar acum câțiva ani..Nu mai știu ce se întâmplă.Dar o să caut și dacă găsesc cum se numeste, te anunț.