| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati cu o subtitrare BUNA pentru filmul Loosies (2012), va rog! Ca ce am gasit eu, numai subtitrare nu se poate numi! Multumesc.

4 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/ cel mai bun site de subtitrari, niciodata nu ma "dezamagit".

| anonim_4396 explică (pentru RedGuy):

Eu inteleg ca nu te-a dezamagit, dar daca vroiai sa ma ajuti dadeai un mic search pe el, si descopereai ca nu exista subtitrare pentru Loosies! Sincer, mai rau m-ai incurcat, pentru ca acum va trebui sa repet intrebatrea pentru a primi un raspuns... inteligent cel putin

| RedGuy a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze dar am citit eu "Loosie" nu "Loosies"... http://en.podnapisi.net/loosies-2012-subtitrari-p1530894
sper sa fie buna subtitrarea

| RedGuy a răspuns (pentru RedGuy):

Si dupa cum vad filmul este dn 2012 asa ca nu te astepta la subtitrari bune.