| Inj3ct0r a întrebat:

Ma... e ceva normal sa plangi ca un copil la un film?
Btw aveti grija la endgame...

12 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca plange cineva la endgame atunci e clara laughing daca si endgame e film neam dat dracu.E o mare balarie de film, o dezamagire totala sa-i zic asa.Cum naiba sa o dai de gard in halu asta nu inteleg laughing sa bage timpenii, calatorie in timp si rahaturi de nici ei nu au mai stiut cum sa le descurce.Nu stiu de ce nu au facut filmul normal laughing in sf si eu nu am vazut pe nimeni sa planga, desi erau si copii laughing ba radeau cei mai multi, majoritatea dezamagiti de rahaturile lor. Unde pui ca ma trezii dimineata sa ma duc la film la matineu laughing cain rest toate biletele la toate cinemaurile erau vandute.

A fost asa mai mult suspans, lumea a dorit sa vada ce se intampla, dar slab, slab de tot scenariu zic eu.De plans cine sa planga? Aaaaa poate ai dreptate plangi dupa bani laughing asta daca putem sa-i zicem asa laughing

Intreaba cineva daca mor multi in filmul asta.Nu moare decat vreo doi, desi era razboi laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Mor multi? big grin

| Ionut58282856 a răspuns:

1. Nu exista plans de copil, e doar imaginata sau ceea ce ai vazut tu. 2. Nu exista normal nu exista anormal. Daca nu iti dai seama inseamna ca si tu gandesti ca mine daca nu.zi tu daca e normal sau nu si de ce. E foarte importanta argumentarea. Explica-mi tu mie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut58282856):

Cum sa nu existe plans de copil? sa vezi cand plange fi-miu, de-i curg mucii pana la genunchi, cu suspine asa, cand e suparat sau nu-i convine ceva.laughing
Cat despre intrebare, daca esti barbat, nu prea.
Ca demonstreaza ca ai o latura soft, si asta nu e chiar un avantaj.
Cu toate astea si eu mai plang la filme, depinde. Daca sunt cu nervii la pamant sau ma rog.
Dar consider asta un handicap, pentru un barbat. nu e un avantaj.

| Ionut58282856 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era vorba daca sunt barbat sau nu....Barbat inseamna daca ai un anumit trup nu comportament... Handicap? Wtf? Normalul nu exista omule, esti prea dupa moda si ar trebui sa argumentezi mai mult de ce e un handicap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut58282856):

Pai daca mergi cu gagica-ta pe strada, si vine unu sa te bata, sau sa o bata pe ea, si tu te pui intr-un colt si incepi si plangi, ca esti soft, e nasol happy

| Ionut58282856 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis o chestie fara sens...ttu nu esti sentimentul dar daca nu ti-ai dat seama de asta e nasol. Exista inteligenta emotionala. Poti plange cand cineva iti apreciaza ceva dar poti fi calculat la o bataie. Oamenii in general se enerveaza pe ceea ce nu inteleg sau nu pot avea etc. Mie mi se pare ca tu suferi de un handicap mental si de ce sa vina sa va bata? Ha? Ai pus poze cu 500000000 de euro pe Facebook si fata ta? In situatia asta probabil direct te omoara si crede-ma ca din mana unui instabil phihoc calculat nu mai scapi tu asa cu "imi da un pumn dau 10 sa fiu sigur" sau alte strategii din astea ieftine si probabil intra in casa cu manusi, haine schimbate pe drum si toate cele. Tot nu inteleg de ce sa vina sa te bata mai exact. Poti sa te bati si trist sau sa te controlezi daca ai inteligenta emotionala si aia vrei. Eu mi-am luat bataie, fiecare isi are nasul. Mi se pare ca esti inlogic iar asta te face prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut58282856):

Ca sa pot intelege ceva, citeste inca odata ce ai scris, si da-i edit, pune niste virgule, spatii alineat.
Ca n-am inteles nimic
Cum adica
"Oamenii in general se enerveaza pe ceea ce nu inteleg sau nu pot avea etc."
Eu nu ma enervez pe ceea ce nu inteleg, sau pe ceea ce nu pot avea.
In cel mai rau caz, daca nu poti avea ceva, si iti doresti, faci tot posibilul sa il ai. Fie ea o masina sau mai stiu eu ce.
Nu sa te enervezi.
N-are nici un sens cum ai scris.

| Ionut58282856 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis in general...of of

| Ionut58282856 a răspuns (pentru anonim_4396):

De exemplu ceea ce ti se pare fara sens te poate enerva. De exemplu ieri stateam cu conjunctiile din italiana si m-am enervat ca nu intelege am. Asta. Problema e ca tu vorbesti despre persoane iar eu despre idei si personal ma consider superior si nu am ce vorbi cu toti idiotii neevoluati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut58282856):

Pai daca esti asa inteligent, scrie corect.
macar atata, romana, sa stii, ca matematica hai sa zicem ca nu e pentru oricine, Dar limba romana nu e asa grea de invatat.
Ori esti prea mic si inca nu ai ajuns la virgule la scoala, ori esti mare, si ai fost lenes si nu ai invatat cum sa comunici, in scris.
Lurcrul asta iti va face probleme pe viitor.
Iei carnetu, faci un accident de masina, si trebuie sa explici acolo ce s-a intamplat, sa faci schema si sa povestesti.
Si n-o sa ai habar cum sa scrii, si o sa te dea ala la caca, cand o sa vada ca scrii ca un analfabet happy
Si eu gresesc, dar jur ca nu am inteles nimic din ce ai scris acolo mai sus.
Cand iti faci o idee in cap, si o pui pe hartie, trebuie sa fie cat mai aproape si cat mai detaliata, de ce gandesti tu.
Ca tu in mintea ta, cand citesti ce ai scris, stii despre ce vorbesti, dar altul, va avea probleme in a intelege ce ai vrut tu sa zici, daca nu folosesti semne de punctuatie

| sunmetal11 a răspuns:

Da,si se numeste emotie, empatie, sensibilitate! si da, e normal.