| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Ma plictiseam si am revazut cateva scene din filmul Apocalypto pe YouTube, ma gandeam cum ar fi daca personajul principal ar fi fost un erou Marvel? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Personajul Marvel cunoscut cu numele de The Black Phanter ala era bun sa fie in acel film. https://www.youtube.com/watch?v=tWtNb56Rp8s&ab_channel=ClipScene

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Si Tarzan era bun ca doar era intr-o era in care aia erau primitivi.
https://www.youtube.com/watch?v=vdrW0LV-43g&ab_channel=BestClips
ha ha ha ha ha ha ha ha ha

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

The Black Phanter
Tarzan
Copilul din cartea junglei
King of Zulu tribe in Africa.

Cam astia ar fi buni in acel film.

| Samuel112 a răspuns:

Hei!
Am vizionat acest fim de doua ori si mi-a placut super mult.

Este interesantă această idee de a transforma personajul principal din filmul "Apocalypto" într-un erou Marvel. Cu toate acestea, ar fi necesară o schimbare semnificativă a elementelor de bază ale poveștii pentru a se potrivi universului Marvel și pentru a integra personajul în acel univers.