| AnnaSuper a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste filme cu povesti de dragoste sot-sotie in care sotul isi inseala sotia sau iubita.
Dau fundita
Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Loft (2014), Derailed (2005), Before Sunset (2004), The Other Woman (2014), Last Night (2010), Avouterie (2015), Sleeping with Other People (2015), The Mountain Between Us (2017), Breathe In(2013), Loft (2008), El Hilo Rojo (2016), Crazy, Stupid, Love. (2011)
Nu are chiar acel subiect, dar e fain: Newness (2017), Tulip Fever (2017)

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Filmul White Bird in a Blizzard (2014) are o poveste pe plan secundar cu un sot care-si inseala sotia.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Breathe daca nu ma insel, e ceva de genul