| Haesoo a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc un film animat? Imi amintesc, atunci cand eram mai mica ca am vazut un film animat. Era vorba despre o fata. Aceasta n-are voie sa intre într-o camera, dar gaseste cheia si intra. Acolo era o lume noua si ea isi vede prieteni si familia. Imi mai amintesc ca cei intalniti acolo erau papusi si aveau ochii de nasturi. Ma poate cineva sa gasesc filmul animat va rog mult de tot?

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Ohh.l-am vazut si eu. Si in lumea aia primea ce isi dorea, dar in schimb trebuia sa isi coase si ea ochi de nasturi. Si mai era o pisicuta neagra, iar lumea aia era marginita doar la casa ei.Din pacate, nu stiu denumirea. Vad daca gasesc.

| Catuna_Adrian_1998 a răspuns:

Nu stiu sigur daca am dreptate dar nu cumva este vorba despre Alice in tara minunilor?