| CancerLaCutie a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un film,era unul chinezesc depre o fata cu puteri ascunze care afl de ziua ei ca este aparata de niste strajeri, si este vanata de niste tipi ca gen ea este falsa regina(aceasta fii adevarata)si gen trebuie sa treaba prin mai multe incercari prin casele zodiilor unde intalnesc cu strajerii zodiilor si unii ii lasa alti se lupta cu ei..si pana la urma unul dintre strajerii care o aparau pe regina si-a atins apogeul..si tipa este incoronata(la inceput parca era vorba de batalia a 2 frati)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ăsta?
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006 adică Wendy Wu :Războinica Miss Boboc