| andreea192010 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un serial gen Vampire Diaries sau gen The Originals, unul sa merite sa fie vazut.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Valemont (mini-serie)

3 răspunsuri:
| BeSmart17 a răspuns:

Pretty little liars, teen wolf, american horror stories, supernatural

| Dσℓℓу a răspuns:

Uita-te la filmul The Vampire Academy o sa-ti placa mult.

Seriale, am mai vazut unul gen TVD si The Originals insa nu era asa frumos.Nu o sa gasesti alt film sau serial mai fain ca astea doua.
Love Damon and Klaus x

| andreea192010 explică (pentru Dσℓℓу):

Multumesc dar am vizionat filmul acesta